PÍSTOVSKÉ MOKŘADY | offroad akce na pomoc přírodě

Info offroad

MÍSTO KONÁNÍ

Pístovské mokřady
Pístov u Jihlavy – směr Popice

 

GPS

49°22'15.245"N 15°34'2.71"E

 

PŘÍJEZD a ODJEZD na akci DAKARské Pístovké mokřady:

POZOR!!! Silnice Jihlava - Pístov se opravuje!!!

 

PŘÍJEZD na MOKŘADY:

Doporučujeme dvě varianty příjezdu (na mapce označené zeleně):
VARIANTA 1.: po oficiální objízdné trase: ze silnice Jihlava - Znojmo odbočit k Herně v ráji, vyjet u Městského útulku a pak už přes Pístov na Mokřady.
VARIANTA 2.: přes nově opravenou ulici Telečskou, jak jste zvyklí, rekonstruovaným úsekem okolo garáží a pak už přes Pístov na Mokřady. Úsek JIhlava - Městský útulek totiž bude provizorně ve dnech od 27.9. odpoledne do 29.9. do večera pro návštěvníky akce JEDNOSMĚRNĚ zprůjezdněn. POZOR!!! Budete projíždět stavbou.

Pozn.: Semafory přes Pístov budou přizpůsobeny příjezdu návštěvníků (delší interval zelené).

 

ODJEZD z MOKŘADŮ:

Doporučujeme znovu dvě varianty (na mapce označené modře):
VARIANTA 1.: přes Salavice - pěkná ale delší cesta
VARIANTA 2.: přes Vysokou a Hosov - úzká, rozbitá, ale kratší cesta

Pozn.: Vzhledem ke kratšímu intervalu semaforů z druhé starny a jednosměrnému průjezdu opravovaného úseku Jihlava - Pístov nedoporučujeme odjíždět z akce přes Pístov.

Nedoporučujeme přijíždět ani odjíždět přes obec Rančířov!!!

Slibujeme, že drobné komplikace na příjezdu a odjezdu budou vykoupeny skvělými zážitky. A přístí rok už po nové silnici...

 

MAPA

 

DOPRAVA

směr z D1: za Jihlavským tunelem sjedete z obchvatu na Pelhřimov, ale dáte se vlevo směr centrum po ulici Žižkova. Po 1,4km odbočíte před Krajským úřadem doprava do ulice Ke Skalce. Po dalších 400m odbočíte znovu doprava na ulici Telečská. Pak 2,6km pořád rovně po hlavní, projedete Pístovem u Jihlavy směrem na Popice a 300m za značkou „konec obce“ odbočíte doleva z asfaltové na panelovou cestu. Váš cíl bude po 200m na levé straně.

směr od Třebíče: po ulici Brtnická a Znojemská až k City parku. Na světelné křižovatce doleva po čtyřproudovce kolem hradeb. Na dalších semaforech znovu doleva po ulici Žižkova. Po 500m za krajským úřadem opět doleva do ulice Ke Skalce. Po dalších 400m odbočíte doprava na ulici Telečská. Pak 2,6km pořád rovně po hlavní, projedete Pístovem u Jihlavy směrem na Popice a 300m za značkou „konec obce“ odbočíte doleva z asfaltové na panelovou cestu. Váš cíl bude po 200m na levé straně.

směr od Znojma: před Jihlavským tunelem sjedete z obchvatu na Pelhřimov, ale dáte se vpravo směr centrum po ulici Žižkova. Po 1,3km odbočíte před Krajským úřadem doprava do ulice Ke Skalce. Po dalších 400m odbočíte znovu doprava na ulici Telečská. Pak 2,6km pořád rovně po hlavní, projedete Pístovem u Jihlavy směrem na Popice a 300m za značkou „konec obce“ odbočíte doleva z asfaltové na panelovou cestu. Váš cíl bude po 200m na levé straně.

směr od Žďáru n/S.: po ulici Brněnská kolem Tesca pořád rovně až k City parku. Na světelné křižovatce rovně po čtyřproudovce kolem hradeb. Na dalších semaforech doleva po ulici Žižkova. Po 500m za krajským úřadem znovu doleva do ulice Ke Skalce. Po dalších 400m odbočíte doprava na ulici Telečská. Pak 2,6km pořád rovně po hlavní, projedete Pístovem u Jihlavy směrem na Popice a 300m za značkou „konec obce“ odbočíte doleva z asfaltové na panelovou cestu. Váš cíl bude po 200m na levé straně.

směr od Pelhřimova: po ulici Žižkova směr centrum. Před Krajským úřadem odbočíte doprava do ulice Ke Skalce. Po dalších 400m odbočíte znovu doprava na ulici Telečská. Pak 2,6km pořád rovně po hlavní, projedete Pístovem u Jihlavy směrem na Popice a 300m za značkou „konec obce“ odbočíte doleva z asfaltové na panelovou cestu. Váš cíl bude po 200m na levé straně.

Loga sponzorů [logo-panel.jpg]