PÍSTOVSKÉ MOKŘADY | offroad akce na pomoc přírodě

 DIVÁCI: 30.3.2019         OFFROAD: 29. - 31.3.2019

Sponzoři

Generální partner

MusicData

Jsme MusicData. Distribuujeme značky v oblasti ozvučení, osvětlení, pódiové technologie, videa a hudebních nástrojů. Poskytujeme služby v oblasti realizace projektů od konzultace, projekční činnosti až po instalaci, servis a školení. Vyrábíme přepravní kufry a studiový nábytek.

 

Hlavní partneři 

PAKRA ZF-SERVIS s.r.o.

PAKRA ZF-SERVIS s.r.o. je výhradním autorizovaným servisem koncernu ZF pro Česko a Slovensko. V současné době zajišťuje servis, technickou pomoc a poradenství již pro cca 4500 dopravců, dopravních firem, ale i fyzických osob v Česku a na Slovensku. Dodává originální náhradní díly a provádí opravy agregátů ZF pro osobní automobily, nákladní vozidla a autobusy, stavební a zemědělské stroje, autojeřáby a speciální dopravní a průmyslovou techniku. Součástí práce firmy PAKRA ZF s.r.o. je i technická podpora motoristického sportu, zejména servisní činnost pro závodní týmy, které používají techniku ZF.

Jihlavský pivovar – gastronomický partner akce

Jihlavský pivovar dnes patří ryze české pivovarnické společnosti Pivovary Lobkowicz. V létě 2008 se pivovar vrátil k výrobě piva podle původních receptur. Pivo tak má oproti dřívějšku plnou chuť a tmavší barvu a při jeho výrobě se používá tradiční humnový slad. Jedenáctistupňový Ježek se vrací na pozici, kterou zaujímal před lety – je to poctivě vařené pivo za dobrou cenu.

Brother International CZ + Mitech s.r.o.

Brother International CZ nabízí ucelený sortiment kancelářských produktů, kde dominantní postavení mají inkoustová multifunkční řešení, laserové/LED tiskárny a multifunkční zařízení.

 

 

Partneři

Krahulík

Firma Krahulík patří k nejtradičnějším producentům uzenin v České republice. S výrobou uzeniny jsme v Krahulčí u Telče začali již v roce 1928. Dodáváme na trh kompletní uzenářský sortiment s hlavním akcentem na produkci trvanlivých uzenin. Vedle trvanlivých tepelně opracovaných salámů, z nichž nejznámější je Vysočina, jsou na předních pozicích uzeniny fermentované.
Pro výrobu produktů nejvyšší kvality máme ideální předpoklady: čisté životní prostředí Českomoravské vrchoviny, jedinečné klimatické podmínky pro výrobu trvanlivých salámů s využitím přírodních sušáren, moderní technologie i tradiční přístup k řeznickému umění děděný z generace na generaci.

Dalix, s.r.o.

Společnost DALIX, s.r.o. působící na českém trhu od roku 1994 zastupuje významné zahraniční společnosti v oblasti příslušenství motorových vozidel a dodává jejich produkty – autolednice, měniče, vybavení mobilních kuchyní od společnosti Dometic - WAECO (Švédsko/Německo),  off road autolednice ENGEL od společnosti SAWAFUJI - koncern HONDA (Japonsko/Austrálie),  speciální elektroniku MASTERVOLT, jako jsou měniče, nabíječky, kombinované zdroje, atd. (Holandsko), dále teplovodní výměníky a radiátory KALORI (Francie). Společnost DALIX, s.r.o. je rovněž dodavatelem nezávislých topení DEFA (elektrický systém) a Eberspächer (naftová a benzinová teplovodní a teplovzdušná topení) .

SUNOCO – olejářský partner akce

Firma Sunoco motor oil nabízí oleje a maziva pro automobilový průmysl. Je vyhlášenou značkou díky špičkové kvalitě za přijatelnou cenu. Sunoco je čtvrtý největší zpracovatel ropy na základové oleje pro automobilová a průmyslová maziva v USA. Díky více než 100-leté zkušenosti v tomto oboru má stále prioritu proces zlepšování technologií a výrobků.

Autodíly Brázda

Firma Autodíly-Radek Brázda byla založena v roce 2014 po dlouholeté praxi v oblasti náhradních dílů. Specializuje se na díly vysoké kvality, které zaručují dlouhou životnost a bezpečnost v automobilu. Samozřejmostí je logistický systém, který zaručuje dodávku náhradních dílů.

Spider

Společnost DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o. byla založena 1.7. 2004 současným majitelem firmy panem Lubomírem Dvořákem. Dominantním produktem firmy je patentem chráněný výrobek - rádiem řízená svahová sekačka Spider. Díky revolučnímu řešení tohoto výrobku zaujímáme na trhu komunální techniky zcela specifické postavení a během prvního roku od zahájení sériové výroby jsme si vysloužili uznání a respekt z řad uživatelů i odborníků v Evropě, USA a Japonsku. Během následujících 10 let jsme rozšírili produkci o několik novinek a rozšířili prodejní síť do téměř 50 zemí celého světa. Snažíme se o neustálý vývoj strojů s vysokou konstrukční a estetickou úrovní s důrazem na maximální spokojenost zákazníků.

Biofarma Sasov

Biofarma Sasov je ekologická farma Josefa Sklenáře, která na pastvinách u Jihlavy chová masná plemena skotu a přeštická černostrakatá prasata ve venkovních chovech. Má vlastní masnou výrobnu, faremní obchůdek, eshop, ale i zelinářskou zahradu. Produkuje vyzrálé hovězí, vepřové a masné výrobky a uzeniny bez chemie a lepku. Již několik z nich zvítězilo v soutěži Česká biopotravina roku. Další INFO na www.biofarma.cz

MT audio

Tvorba reklamních spotů, zvukových upoutávek, čtených komentářů, ozvučení videa, editace hudby a jiné. Přes 20 let zkušeností v nejúspěšnějším rádiu na Vysočině.

elBooker

Firma elBooker se zabývá vývojem a outsourcingem software, primárně platebními a rezervačními systémy. Firma působí na českém trhu od roku 2011. Dodává služby podnikům všech velikostí z různých segmentů trhu.

AZ ZBOŽÍ

AZ ZBOŽÍ – hezké věci pro radost ze života. Nabízíme offroad pneu a příslušenství, elektrické koloběžky, hračky, zahradní sochy a dřevěné dekorace.

Ford Hlouch

Autorizované dealerství Ford v Třebíči. Prodej, servis, náhradní díly.

XT line

Hlavní činností společnosti XTline je velkoobchodní prodej železářského, stavebního, zahradního nářadí a nástrojů XTline, STAVTOOL, HONITON, GK tools ,které svou kvalitou splňují přísné požadavky jak na náročný profesionální provoz, tak i širokou škálu využití pro domácí mistry. Všem našim dosavadním obchodním partnerům, kterými jsou převážně železářské prodejny a stavebniny, již 15 let zaručujeme nejvyšší možnou kvalitu spolupráce, pružnost a spolehlivost. Vizí pro další roky naší působnosti na českém i evropském trhu je neustálé zdokonalování distributorské podpory a rozšiřování produktů značek XTline , Honiton , Stavtool, GK tools.

Zoner Photo Studio

Zoner Photo Studio připravuje softwarová divize společnosti ZONER software, a.s. Ta je významným producentem a distributorem softwaru a také předním poskytovatelem internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. Společnost sídlí v Brně a s pobočkami na Slovensku, v Maďarsku, Japonsku a USA zaměstnává přes 100 pracovníků.

Mann filter

Mann + Hummel je německá výrobní společnost se sídlem v Ludwigsburgu v metropolitní oblasti Stuttgart . Společnost vyvíjí, vyrábí a distribuuje systémy kapalinových a vzduchových filtrů, sací systémy a komponenty tepelného řízení. Mezi další produkty patří součásti hnacího ústrojí a plastové součásti motoru, jako jsou rozdělovače, potrubí a kryty válců s integrovanými funkcemi pro automobilový průmysl a filtrační prvky pro údržbu a opravy motorových vozidel pod několika značkami (Mann-Filter, Wix Filters, Filtron , Purolator). Pro obecné strojírenství, procesní inženýrství a průmyslovou výrobu zahrnuje sortiment průmyslové filtry, membránové filtry a zařízení pro filtraci vody.

 

Mediální partneři 

 

Televize i-Vysočina

Zpravodajství z Vysočiny, zpravodajský portál pro Vysočinu, informační televizní portál pro Vysočinu, televizní vysílání, televize pro Vysočinu, praktické informace, zábava a bezplatná inzerce.

SUV magazín

Časopis OFFROAD modernizuje a stává se z něj SUV magazín. K tradici Off-ROADu a práci posledních dvou desítek let se ale bude hrdě hlásit dál a bude využívat svých zkušeností, ale ve zcela novém formátu, grace a třeba i digitální podobě, která bude doprovázet klasický tištěný časopis.

  • nový čistý, podmanivý a intuitivní design
  • zaměřeno na kvalitu fotografí a papíru magazínu
  • možnost výběru mezi tištěnou a digitální verzí
  • od crossoverů po offroady

 

Hitrádio Vysočina

  • sídlí na Jiráskově ulici v Jihlavě
  • hraje nejlepší hudební mix písniček z 80. let až po nejnovější hity
  • má vlastní redakci zpravodajství, která sleduje dění na Vysočině, v Česku i v celém světě
  • má nejhezčí jméno ze všech rádií na celém světě
  • patří k nejúspěšnějším regionálním rádiím v České republice
  • setrvale je nejposlouchanější rozhlasovou stanicí na Vysočině

Jihlavské listy

Jihlavské listy, jsou nejstarší české noviny, vychází již 123 let. Přináší Vám v úterý pátek aktuální zpravodajství z celého kraje Vysočina. Vydává je Parola spol. s r.o., která je také vydavatelem Novin Jihlavské radnice, Třebíčských a Žďárských novin.

Offroad Forum

Nezávislé fórum pro všechny správné offrouďáky a jejich příznivce s 10-ti letou tradicí a návštěvností několik tisíc lidí denně.

Jihlavská drbna

Nejmladší z portálů České Drbny. Za dva roky svého působení se postupně posouvá na přední příčku mezi online zpravodajskými servery v kraji Vysočina. Čtenářům přináší aktuální zpravodajství zaměřené na lokální působnost. Redakce se zároveň věnuje příběhům zajímavých lidí z okolí. Jihlavská Drbna také baví, přináší oddechové rubriky a čtenáři u ní mohou v soutěžích vyhrát zajímavé ceny. Průměrná měsíční čtenost Jihlavské Drbny je přes 15 tisíc čtenářů, kteří si zobrazí přes 35 tisíc stránek.

Rádio Beat

Radio Beat je česká rozhlasová stanice, která se specializuje na rockovou hudbu, především na žánry rock, hard & heavy apod. Jedná se hlavně o hudební styly v rozmezí 60. až 80. let 20. století. Stanice začala vysílat 1. ledna 2002 jako lokální pražská rozhlasová stanice.

Loga sponzorů [logo-panel.jpg]