PÍSTOVSKÉ MOKŘADY | offroad akce na pomoc přírodě

         

Sponzoři

Generální partner 

Herna V Ráji

Herna V Ráji, která se nachází pouhé 3km od Masarykova náměstí, byla otevřena v červenci tohoto roku. Hernu provozuje firma ATIS Jihlava, spol. s r.o., založená v r. 1994. V současnosti má 80 zaměstnanců a kromě vinotéky vlastní 13 heren a barů po celé republice. V příštím roce se zde bude realizovat nové Casino se živou hrou, Poker, Black Jack, Ruleta. V herně V Ráji na Vás čeká atraktivní prostředí, profesionální obsluha, provoz non - stop. Přijďte se pobavit, vychutnejte si ten pravý pocit vítězství ve hře. Vítejte ve světě her, zábavy a adrenalinu. Vítejte v Ráji.

 

Hlavní partneři 

Subaru + Suzuki + Isuzu

Prodejce značek SUBARU, SUZUKI a nově i ISUZU se sídlem v Jihlavě na Rantířovské ulici. Celý showroom prošel kompletní modernizací a v prvním patře vyrostly zbrusu nové výstavní plochy. Zákazníci tak budou mít po testovací jízdě při kávě nebo čaji ten správný přehled.

Yashica + Show truck

YASHICA působí na českém trhu od roku 1992. Začínala jako generální zastoupení značky kvalitních japonských fotoaparátů Yashica pro Česko-Slovensko. Postupně svou činnost rozšiřovala o grafické studio a další služby a stala se plnohodnotnou full service reklamní agenturou. Pracuje pro klíčové značky na českém trhu. Ale i přesto všechno pamatuje na skromné začátky a volí osobní přístup ke každému z partnerů bez ohledu na to, zda se jedná o velkou kampaň nebo o malý lokální byznys. Tým YASHICA pracuje na řešeních, která jsou založená na poznání chování spotřebitele, na výzkumu nových trendů v marketingu, silném kreativním řešení a kvalitním produkčním zázemí.

Jihlavský pivovar – gastronomický partner akce

Jihlavský pivovar dnes patří ryze české pivovarnické společnosti Pivovary Lobkowicz. V létě 2008 se pivovar vrátil k výrobě piva podle původních receptur. Pivo tak má oproti dřívějšku plnou chuť a tmavší barvu a při jeho výrobě se používá tradiční humnový slad. Jedenáctistupňový Ježek se vrací na pozici, kterou zaujímal před lety – je to poctivě vařené pivo za dobrou cenu.

Fiat + Auto Máca Autocentrum Jihlava

Společnost MÁCA, s.r.o. byla založena v roce 1992 a v regionu Vysočina působí jako jeden z nejvýznamnějších autorizovaných obchodníků s vozy Škoda a Seat. Od roku 2009 rozšířila firmy obchodní činnost o prodej a servis vozů Fiat a včetně užitkových vozidel FIAT PROFESSIONAL. Kromě prodeje vozů Škoda, Seat a Fiat dále nabízí zákazníkům i poskytování komplexních servisních služeb (záruční servis a pozáruční servis se zázemím nejmodernějších zařízení a diagnostických přístrojů), včetně zásobování originálních náhradních dílů a příslušenství a další doplňkové služby. Od roku 2010 zajišťuje prodej ročních a zánovních vozů pod značkou ŠKODA Plus. Profesionální přístup ke každému zákazníkovi s dlouholetou tradicí působení na Vysočině vede tým společnosti AUTO MÁCA neustále k rozšiřování dalších zákaznických služeb pro zákazníky. Jejich hlavní snahou je zajištění maximální spokojenosti a zdokonalování poskytovaných služeb (mobilita klienta v každé situaci - 24 hodin denně). S AUTO MÁCA jste v dobrých rukou - držitel certifikádu kvality ISO 9001, ECO audit

 

Partneři 

MANN+HUMMEL Group

Společnost MANN+HUMMEL je předním vývojovým partnerem a dodavatelem originálního příslušenství mezinárodním výrobcům v automobilovém a strojírenském průmyslu. Zaměstnává přes 14 000 lidí na více než 50 místech po celém světě. Celkové portfolio výrobků zahrnuje vzduchové filtrační systémy, soustavy sacích potrubí, kapalinové filtrační systémy, kabinové filtry, plastové kryty hlav válců a filtrační prvky pro údržbu a servis vozidel. Pro oblast průmyslových výrobních sektorů a strojírenství je v sortimentu společnosti MANN+HUMMEL průmyslový program zahrnující filtrační komponenty pro průmyslové aplikace a systémy pro filtraci vody. Společnost MANN+HUMMEL je významným dodavatelem jak v oblasti OE pro světové výrobce, tak i pod značkou MANN-FILTER v oblasti Aftermarketu. V obou případech se jedná o dodávky v kvalitě OE, které jsou nejvhodnějším možným řešením pro zákazníka.

Brother International CZ + Mitech s.r.o.

Brother International CZ nabízí ucelený sortiment kancelářských produktů, kde dominantní postavení mají inkoustová multifunkční řešení, laserové/LED tiskárny a multifunkční zařízení.

Dalix, s.r.o.

Společnost DALIX, s.r.o. působící na českém trhu od roku 1994 zastupuje významné zahraniční společnosti v oblasti příslušenství motorových vozidel a dodává jejich produkty – autolednice, měniče, vybavení mobilních kuchyní od společnosti Dometic - WAECO (Švédsko/Německo),  off road autolednice ENGEL od společnosti SAWAFUJI - koncern HONDA (Japonsko/Austrálie),  speciální elektroniku MASTERVOLT, jako jsou měniče, nabíječky, kombinované zdroje, atd. (Holandsko), dále teplovodní výměníky a radiátory KALORI (Francie). Společnost DALIX, s.r.o. je rovněž dodavatelem nezávislých topení DEFA (elektrický systém) a Eberspächer (naftová a benzinová teplovodní a teplovzdušná topení) .

Autodíly Brázda

Firma Autodíly-Radek Brázda byla založena v roce 2014 po dlouholeté praxi v oblasti náhradních dílů. Specializuje se na díly vysoké kvality, které zaručují dlouhou životnost a bezpečnost v automobilu. Samozřejmostí je logistický systém, který zaručuje dodávku náhradních dílů.

SUNOCO – olejářský partner akce

Firma Sunoco motor oil nabízí oleje a maziva pro automobilový průmysl. Je vyhlášenou značkou díky špičkové kvalitě za přijatelnou cenu. Sunoco je čtvrtý největší zpracovatel ropy na základové oleje pro automobilová a průmyslová maziva v USA. Díky více než 100-leté zkušenosti v tomto oboru má stále prioritu proces zlepšování technologií a výrobků.

Pretol

Společnost PRETOL ® byla založena v roce 1999 jako malá odtahová služba působící na havlíčkobrodsku. Postupně rozšířila svou působnost i na dálnici D1, hlavní dopravní tepnu České republiky. Ve snaze vyjít vstříc potřebám svých zákazníků se postupně rozšířila její činnost na odtahovou , vyprošťovací a dopravní službu a dnes zaujímá přední postavení ve své branži.

Adventure menu

Proč bychom měli zrovna na cestách jíst méně kvalitně než doma? Těšíme se na dovolenou, na expedici, nebo jenom na víkend v přírodě strávený s rodinou nebo přáteli. Těšíme se na to celý týden, měsíc, rok. Proč si tedy tento výjimečný okamžik neužít naplno? Cílem ADVENTURE MENU je, abyste si mohli dopřát kvalitní a plnohodnotné jídlo kdekoli a kdykoli Vás napadne. Užívat si cesty a dobrodružství naplno bez zbytečných starostí. Dopřát tělu kvalitní živiny, když Vás má v pořádku dostat na ta nejúžasnější místa.

SB corporation

Společnost SB Corporation se zabývá tvorbou audiovizuálních prezentací a poskytováním komplexních služeb a podpory v oblasti audiovizuální a filmové produkce,reklamní a marketingové činnosti, DTP tisku a tvorby webových prezentací včetně implementace vlastních redakčních systémů a dalších pokročilých webových aplikací. Více informací a konkrétní poskytované služby s referencemi naleznete na webových stránkách www.sbco.cz

Johnny servis

JOHNNY SERVIS patří v oblasti pronájmu mobilních toalet a mobilního oplocení mezi nejúspěšnější ve střední a východní Evropě. S pobočkami v Čechách, na Moravě, Slovensku a Maďarsku pokrývá trh s více než 20 milionovou populací. Půjčuje, ale i prodává mobilní toalety, sprchy a umyvadla, mobilní ploty, sanitární přívěsy, mobilní kanceláře a kancelářské i skladovací kontejnery. Nabízí také kompletní party servis a rovněž mobilní protipovodňové zábrany Tiger Dam.

U Hranatý koule

Jihlavská restaurace U Hranatý Koule nabízí příjemné posezení pod historickými klenbami. Vaří teplá jídla po celý den - hotovky i minutky. V areálu restaurace se nachází letní zahrádka s hřištěm, kterou uvítají nejen maminky s dětmi. Vždy chystá akce, o kterých se dočtete na našich internetových stránkách. Výjimkou není ani možnost objednání a pořádání soukromých, firemních nebo rodinných oslav.

go-offroad

Firma go-offroad se zabývá úpravami terénních aut (drobnými i těmi extrémními), pořádáním expedic (Island, Severské země, Transylvania apod.) a také pořádáním offroad akcí jak pro veřejnost, tak i pro firmy. Vyrábí třeba pevnostní nárazníky na míru, zásuvkové systémy apod. Zabývá se i individuálním dovozem doplňků z USA. Společnost go-offroad opravuje i osobní auta všech značek.

 

 

POD ZÁŠTITOU POSLANCE PSP ČR MARTINA LANKA

 

Mediální partneři 

 

Televize i-Vysočina

Zpravodajství z Vysočiny, zpravodajský portál pro Vysočinu, informační televizní portál pro Vysočinu, televizní vysílání, televize pro Vysočinu, praktické informace, zábava a bezplatná inzerce.

SUV magazín

Časopis OFFROAD modernizuje a stává se z něj SUV magazín. K tradici Off-ROADu a práci posledních dvou desítek let se ale bude hrdě hlásit dál a bude využívat svých zkušeností, ale ve zcela novém formátu, grace a třeba i digitální podobě, která bude doprovázet klasický tištěný časopis.

  • nový čistý, podmanivý a intuitivní design
  • zaměřeno na kvalitu fotografí a papíru magazínu
  • možnost výběru mezi tištěnou a digitální verzí
  • od crossoverů po offroady

 

Hitrádio Vysočina

  • sídlí na Jiráskově ulici v Jihlavě
  • hraje nejlepší hudební mix písniček z 80. let až po nejnovější hity
  • má vlastní redakci zpravodajství, která sleduje dění na Vysočině, v Česku i v celém světě
  • má nejhezčí jméno ze všech rádií na celém světě
  • patří k nejúspěšnějším regionálním rádiím v České republice
  • setrvale je nejposlouchanější rozhlasovou stanicí na Vysočině

Jihlavské listy

Jihlavské listy, jsou nejstarší české noviny, vychází již 123 let. Přináší Vám v úterý pátek aktuální zpravodajství z celého kraje Vysočina. Vydává je Parola spol. s r.o., která je také vydavatelem Novin Jihlavské radnice, Třebíčských a Žďárských novin.

Offroad Forum

Nezávislé fórum pro všechny správné offrouďáky a jejich příznivce s 10-ti letou tradicí a návštěvností několik tisíc lidí denně.

Jihlavská drbna

Nejmladší z portálů České Drbny. Za dva roky svého působení se postupně posouvá na přední příčku mezi online zpravodajskými servery v kraji Vysočina. Čtenářům přináší aktuální zpravodajství zaměřené na lokální působnost. Redakce se zároveň věnuje příběhům zajímavých lidí z okolí. Jihlavská Drbna také baví, přináší oddechové rubriky a čtenáři u ní mohou v soutěžích vyhrát zajímavé ceny. Průměrná měsíční čtenost Jihlavské Drbny je přes 15 tisíc čtenářů, kteří si zobrazí přes 35 tisíc stránek.