PÍSTOVSKÉ MOKŘADY | offroad akce na pomoc přírodě

 DIVÁCI: pátek 28. a sobota 29. září 2018         OFFROAD: čtvrtek 27. až neděle 30. září 2018

Sponzoři

Generální partner 

Akropol - nezávislé finanční poradenství

AKROPOL nezávislé finanční poradenství a.s., jedna z nejlepších finančně poradenských společností.
Na českém trhu působí úspěšně již od roku 2006 a dnes patří ke špičce na trhu. Při založení Akropolu byla vizí společnosti nezávislost a ta stále hraje hlavní roli v poskytování kvalitních služeb, na které se klienti mohou spolehnout. Firma spolupracuje s nejsilnějšími domácími i zahraničními partnery. Klientům tzv. „na míru“, vybírá pouze ty nejvýhodnější a nejzajímavější produkty z celého finančního trhu. Společnost je schopná zajistit veškeré finanční služby počínaje drobnými pojistkami, penzijními fondy, úvěry, hypotékami až po investice. Kompletně tak řeší jejich potřeby jako např. zajištění rodiny, majetku, bydlení nebo penze. Pro práci splňují všechny zákonem stanovené licence a registrace ČNB. O bezchybný chod Akropolu se stará tým profesionálů, který má mnohaleté zkušenosti v oboru.

Innovum

Innovum - společnost Innovum je dceřinou společnosti Akropolu a zabývá se úsporou energií.

 

Hlavní partneři 

Subaru + Suzuki + Isuzu

Prodejce značek SUBARU, SUZUKI a nově i ISUZU se sídlem v Jihlavě na Rantířovské ulici. Celý showroom prošel kompletní modernizací a v prvním patře vyrostly zbrusu nové výstavní plochy. Zákazníci tak budou mít po testovací jízdě při kávě nebo čaji ten správný přehled.

PAKRA ZF-SERVIS s.r.o.

PAKRA ZF-SERVIS s.r.o. je výhradním autorizovaným servisem koncernu ZF pro Česko a Slovensko. V současné době zajišťuje servis, technickou pomoc a poradenství již pro cca 4500 dopravců, dopravních firem, ale i fyzických osob v Česku a na Slovensku. Dodává originální náhradní díly a provádí opravy agregátů ZF pro osobní automobily, nákladní vozidla a autobusy, stavební a zemědělské stroje, autojeřáby a speciální dopravní a průmyslovou techniku. Součástí práce firmy PAKRA ZF s.r.o. je i technická podpora motoristického sportu, zejména servisní činnost pro závodní týmy, které používají techniku ZF.

Jihlavský pivovar – gastronomický partner akce

Jihlavský pivovar dnes patří ryze české pivovarnické společnosti Pivovary Lobkowicz. V létě 2008 se pivovar vrátil k výrobě piva podle původních receptur. Pivo tak má oproti dřívějšku plnou chuť a tmavší barvu a při jeho výrobě se používá tradiční humnový slad. Jedenáctistupňový Ježek se vrací na pozici, kterou zaujímal před lety – je to poctivě vařené pivo za dobrou cenu.

Autodíly Brázda

Firma Autodíly-Radek Brázda byla založena v roce 2014 po dlouholeté praxi v oblasti náhradních dílů. Specializuje se na díly vysoké kvality, které zaručují dlouhou životnost a bezpečnost v automobilu. Samozřejmostí je logistický systém, který zaručuje dodávku náhradních dílů.

 

Partneři 

Krahulík

Firma Krahulík patří k nejtradičnějším producentům uzenin v České republice. S výrobou uzeniny jsme v Krahulčí u Telče začali již v roce 1928. Dodáváme na trh kompletní uzenářský sortiment s hlavním akcentem na produkci trvanlivých uzenin. Vedle trvanlivých tepelně opracovaných salámů, z nichž nejznámější je Vysočina, jsou na předních pozicích uzeniny fermentované.
Pro výrobu produktů nejvyšší kvality máme ideální předpoklady: čisté životní prostředí Českomoravské vrchoviny, jedinečné klimatické podmínky pro výrobu trvanlivých salámů s využitím přírodních sušáren, moderní technologie i tradiční přístup k řeznickému umění děděný z generace na generaci.

Brother International CZ + Mitech s.r.o.

Brother International CZ nabízí ucelený sortiment kancelářských produktů, kde dominantní postavení mají inkoustová multifunkční řešení, laserové/LED tiskárny a multifunkční zařízení.

Dalix, s.r.o.

Společnost DALIX, s.r.o. působící na českém trhu od roku 1994 zastupuje významné zahraniční společnosti v oblasti příslušenství motorových vozidel a dodává jejich produkty – autolednice, měniče, vybavení mobilních kuchyní od společnosti Dometic - WAECO (Švédsko/Německo),  off road autolednice ENGEL od společnosti SAWAFUJI - koncern HONDA (Japonsko/Austrálie),  speciální elektroniku MASTERVOLT, jako jsou měniče, nabíječky, kombinované zdroje, atd. (Holandsko), dále teplovodní výměníky a radiátory KALORI (Francie). Společnost DALIX, s.r.o. je rovněž dodavatelem nezávislých topení DEFA (elektrický systém) a Eberspächer (naftová a benzinová teplovodní a teplovzdušná topení) .

SUNOCO – olejářský partner akce

Firma Sunoco motor oil nabízí oleje a maziva pro automobilový průmysl. Je vyhlášenou značkou díky špičkové kvalitě za přijatelnou cenu. Sunoco je čtvrtý největší zpracovatel ropy na základové oleje pro automobilová a průmyslová maziva v USA. Díky více než 100-leté zkušenosti v tomto oboru má stále prioritu proces zlepšování technologií a výrobků.

SPZ Vysočina

Firma SPZ-Vysočina se zabývá administrativní prací spojenou s registrací a pojištění vozidel. Součástí služeb je také individuální dovoz vozidel na přání zákazníka. V listopadu 2011 se firma přestěhovala na adresu Brněnská 68 Jihlava, kde se naše služby rozšířily o kamenný autobazar. Dnes pokrývá komplexními službami spojenými s registrací vozidel celou Českou Republiku. Za tři roky působnosti autobazaru na trhu, jsme zrealizovali prodej více jak 600 kvalitních a prověřených vozidel.

Pretol

Společnost PRETOL ® byla založena v roce 1999 jako malá odtahová služba působící na havlíčkobrodsku. Postupně rozšířila svou působnost i na dálnici D1, hlavní dopravní tepnu České republiky. Ve snaze vyjít vstříc potřebám svých zákazníků se postupně rozšířila její činnost na odtahovou , vyprošťovací a dopravní službu a dnes zaujímá přední postavení ve své branži.

SB corporation

Společnost SB Corporation se zabývá tvorbou audiovizuálních prezentací a poskytováním komplexních služeb a podpory v oblasti audiovizuální a filmové produkce,reklamní a marketingové činnosti, DTP tisku a tvorby webových prezentací včetně implementace vlastních redakčních systémů a dalších pokročilých webových aplikací. Více informací a konkrétní poskytované služby s referencemi naleznete na webových stránkách www.sbco.cz

MT audio

Tvorba reklamních spotů, zvukových upoutávek, čtených komentářů, ozvučení videa, editace hudby a jiné. Přes 20 let zkušeností v nejúspěšnějším rádiu na Vysočině.

elBooker

Firma elBooker se zabývá vývojem a outsourcingem software, primárně platebními a rezervačními systémy. Firma působí na českém trhu od roku 2011. Dodává služby podnikům všech velikostí z různých segmentů trhu.

Poháry.com

Jsme specializovaný internetový obchod na prodej pohárů a dalšího sportovního ocenění. Široký výběr pohárů - pohár ekonomy, super ekonomy, standard, luxus a putovní poháry! Nejlevnější poháry nakoupíte pouze u nás. Vyhledávání Vám usnadní třídění zboží podle motivů, barev a názvu produktů. Přejeme pohodlné nakupování.

 

 

POD ZÁŠTITOU POSLANCE PSP ČR MARTINA LANKA

 

Mediální partneři 

 

Televize i-Vysočina

Zpravodajství z Vysočiny, zpravodajský portál pro Vysočinu, informační televizní portál pro Vysočinu, televizní vysílání, televize pro Vysočinu, praktické informace, zábava a bezplatná inzerce.

SUV magazín

Časopis OFFROAD modernizuje a stává se z něj SUV magazín. K tradici Off-ROADu a práci posledních dvou desítek let se ale bude hrdě hlásit dál a bude využívat svých zkušeností, ale ve zcela novém formátu, grace a třeba i digitální podobě, která bude doprovázet klasický tištěný časopis.

  • nový čistý, podmanivý a intuitivní design
  • zaměřeno na kvalitu fotografí a papíru magazínu
  • možnost výběru mezi tištěnou a digitální verzí
  • od crossoverů po offroady

 

Hitrádio Vysočina

  • sídlí na Jiráskově ulici v Jihlavě
  • hraje nejlepší hudební mix písniček z 80. let až po nejnovější hity
  • má vlastní redakci zpravodajství, která sleduje dění na Vysočině, v Česku i v celém světě
  • má nejhezčí jméno ze všech rádií na celém světě
  • patří k nejúspěšnějším regionálním rádiím v České republice
  • setrvale je nejposlouchanější rozhlasovou stanicí na Vysočině

Jihlavské listy

Jihlavské listy, jsou nejstarší české noviny, vychází již 123 let. Přináší Vám v úterý pátek aktuální zpravodajství z celého kraje Vysočina. Vydává je Parola spol. s r.o., která je také vydavatelem Novin Jihlavské radnice, Třebíčských a Žďárských novin.

Offroad Forum

Nezávislé fórum pro všechny správné offrouďáky a jejich příznivce s 10-ti letou tradicí a návštěvností několik tisíc lidí denně.

Jihlavská drbna

Nejmladší z portálů České Drbny. Za dva roky svého působení se postupně posouvá na přední příčku mezi online zpravodajskými servery v kraji Vysočina. Čtenářům přináší aktuální zpravodajství zaměřené na lokální působnost. Redakce se zároveň věnuje příběhům zajímavých lidí z okolí. Jihlavská Drbna také baví, přináší oddechové rubriky a čtenáři u ní mohou v soutěžích vyhrát zajímavé ceny. Průměrná měsíční čtenost Jihlavské Drbny je přes 15 tisíc čtenářů, kteří si zobrazí přes 35 tisíc stránek.

City.cz

Zpravodajský portál City.cz přináší lokální zpravodajství a přehled o dění a zábavě v krajských městech a jejich okolí. Celostátně rychle rostoucí značka City.cz v Jihlavě, kde zaujímá výsadní postavení mezi nezávislými zpravodajskými portály, vydává i vlastní měsíčník Jihlava City v nákladu 20.000 výtisků s distribucí zdarma do schránek a na 50 míst v Jihlavě, jako jsou kavárny, restaurace, divadla a další místa, kam se lidé rádi chodí bavit.

Loga sponzorů [logo-panel.jpg]