PÍSTOVSKÉ MOKŘADY | offroad akce na pomoc přírodě

 DIVÁCI: sobota 30. září a neděle 1. října 2023         OFFROAD 28. září - 1. října 2023

MÍSTO KONÁNÍ

Pístovské mokřady
Pístov u Jihlavy – směr Popice

GPS

49°22'15.245"N 15°34'2.71"E

DOPRAVA

směr z D1: za Jihlavským tunelem sjedete z obchvatu na Pelhřimov, ale dáte se vlevo směr centrum po ulici Žižkova. Po 1,4km odbočíte před Krajským úřadem doprava do ulice Ke Skalce. Po dalších 400m odbočíte znovu doprava na ulici Telečská. Pak 2,6km pořád rovně po hlavní, projedete Pístovem u Jihlavy směrem na Popice a 300m za značkou „konec obce“ odbočíte doleva z asfaltové na panelovou cestu. Váš cíl bude po 200m na levé straně.

směr od Třebíče: po ulici Brtnická a Znojemská až k City parku. Na světelné křižovatce doleva po čtyřproudovce kolem hradeb. Na dalších semaforech znovu doleva po ulici Žižkova. Po 500m za krajským úřadem opět doleva do ulice Ke Skalce. Po dalších 400m odbočíte doprava na ulici Telečská. Pak 2,6km pořád rovně po hlavní, projedete Pístovem u Jihlavy směrem na Popice a 300m za značkou „konec obce“ odbočíte doleva z asfaltové na panelovou cestu. Váš cíl bude po 200m na levé straně.

směr od Znojma: před Jihlavským tunelem sjedete z obchvatu na Pelhřimov, ale dáte se vpravo směr centrum po ulici Žižkova. Po 1,3km odbočíte před Krajským úřadem doprava do ulice Ke Skalce. Po dalších 400m odbočíte znovu doprava na ulici Telečská. Pak 2,6km pořád rovně po hlavní, projedete Pístovem u Jihlavy směrem na Popice a 300m za značkou „konec obce“ odbočíte doleva z asfaltové na panelovou cestu. Váš cíl bude po 200m na levé straně.

směr od Žďáru n/S.: po ulici Brněnská kolem Tesca pořád rovně až k City parku. Na světelné křižovatce rovně po čtyřproudovce kolem hradeb. Na dalších semaforech doleva po ulici Žižkova. Po 500m za krajským úřadem znovu doleva do ulice Ke Skalce. Po dalších 400m odbočíte doprava na ulici Telečská. Pak 2,6km pořád rovně po hlavní, projedete Pístovem u Jihlavy směrem na Popice a 300m za značkou „konec obce“ odbočíte doleva z asfaltové na panelovou cestu. Váš cíl bude po 200m na levé straně.

směr od Pelhřimova: po ulici Žižkova směr centrum. Před Krajským úřadem odbočíte doprava do ulice Ke Skalce. Po dalších 400m odbočíte znovu doprava na ulici Telečská. Pak 2,6km pořád rovně po hlavní, projedete Pístovem u Jihlavy směrem na Popice a 300m za značkou „konec obce“ odbočíte doleva z asfaltové na panelovou cestu. Váš cíl bude po 200m na levé straně.

Loga sponzorů [logo-panel.jpg]