PÍSTOVSKÉ MOKŘADY | offroad akce na pomoc přírodě

 DIVÁCI: sobota 30. září a neděle 1. října 2023         OFFROAD 28. září - 1. října 2023

Sponzoři

Generální partner

KRONOSPAN

Jsme jedním z nejmodernějších závodů na výrobu velkoplošných materiálů na bázi dřeva v Evropě a patříme mezi největší závody nadnárodní firmy Kronospan. V současné době zaměstnáváme na 700 pracovníků.

Tradice dřevařské výroby v Jihlavě

V místě současného závodu vznikla v roce 1883 pila, která započala tradici dřevařské výroby. V roce 1957 se zde začaly jako v jednom z prvních závodů v Evropě vyrábět dřevotřískové desky. O dvacet let později byla výroba inovována. A tak se Jihlavské dřevařské závody pyšnily od roku 1978 největší linkou na výrobu dřevotřískových desek v Československu. Novou éru dřevařské výroby začal od roku 1995 psát Kronospan. Převzali jsme výrobní areál, zmodernizovali výrobu a dodnes rozvíjíme dřevařskou výrobu v Jihlavě.

1995 založení společnosti
700 zaměstnanců v Jihlavě
Co vyrábíme v Jihlavě:

  • OSB desky
  • OSB Firestop
  • dřevotřískové desky
  • laminované dřevotřískové desky
  • pracovní desky

 

Hlavní partneři 

HT EXTRA

HT EXTRA SHOWROOM je NEJvětší prodejní showroom, servis a půjčovna na Vysočině s prodejní plochou 250 m2. Specializujeme se na robotické sekačky, zahradní traktory, domovní alarmy, chytrou domácnost, kotle na dřevo a pelety, rekuperace a topnou automatizaci.

Moderní technologie ulehčující naše každodenní činnosti můžete u nás zakoupit ON-LINE nebo nás NAVŠTÍVIT a vše vidět, zažít a vyzkoušet.

HT EXTRA DIRECT je nový přístup k zákazníkům, kteří z jakýchkoliv důvodů nemůžou přijet k nám. Domluvíme si místo, čas a přijedeme za Vámi, primárně se soustředíme na oblast Brna a okolí.
Těšíme se na Váš nákup, návštěvu nebo jinou formu setkání. :-)

 

HugoCZ.eu

Kamenný a internetový obchod v Jihlavě zabývající se prodejem nejbezpečnějších autosedaček na trhu. Rozsáhlý sortiment autosedaček a kočárků spojený s profesionálním poradenstvím.

Vstupem do sortimentu dětských kočárků a autosedaček Vás provede milý personál, který prochází pravidelným školením. Jako partnera v oblasti bezpečnosti dětí si nás vybrala také značka Peugeot, se kterou jsme projeli celou ČR. Široky sortiment kočárků umožňuje maminkám vybrat si ten, který jim skutečně sedne. Prodej jsme zároveň spojili s jedinečným servisem ať již uskladnění zdarma, rozvoz po Jihlavě a okolí zdarma, svoz reklamací nebo zánovní náhradní kočárky. Pro spokojenost rodičů a jejich nejmenších děláme maximum, naše reference mluví za vše. 🙂 Prostě, Hugovi kočárky frčí…. 🙂

Krahulík

Firma Krahulík patří k nejtradičnějším producentům uzenin v České republice. S výrobou uzeniny jsme v Krahulčí u Telče začali již v roce 1928. Dodáváme na trh kompletní uzenářský sortiment s hlavním akcentem na produkci trvanlivých uzenin. Vedle trvanlivých tepelně opracovaných salámů, z nichž nejznámější je Vysočina, jsou na předních pozicích uzeniny fermentované.
Pro výrobu produktů nejvyšší kvality máme ideální předpoklady: čisté životní prostředí Českomoravské vrchoviny, jedinečné klimatické podmínky pro výrobu trvanlivých salámů s využitím přírodních sušáren, moderní technologie i tradiční přístup k řeznickému umění děděný z generace na generaci.

Půjčovna KEROUŠ

Jsme ryze česká společnost zabývající se pronájmem a prodejem stavebních strojů, montážních plošin, zahradní techniky, drobné mechanizace a ručního nářadí. Na trhu působíme již 10 let a díky našim letitým zkušenostem rádi doporučíme optimální řešení pro Vaši zakázku.
Síť našich půjčoven tvoří pobočky v Pelhřimově, Jihlavě, Havlíčkově Brodě, Třebíči, Znojmě, Humpolci a Leskovicích. Na každé pobočce najdete široký sortiment stavebních strojů a nářadí předních světových výrobců jako jsou např. Weber mt, Wacker Neuson, Takeuchi, Bomag, Kubota, JCB, Genie, Honda, Hitachi atd. Odborně školený personál Vám pomůže vybrat správný výrobek, odpovídající Vašemu využití. Nářadí nebo stroj Vám rádi předvedeme a zároveň si ho můžete sami vyzkoušet. V případě potřeby jsme schopni Vám stroj prostřednictvím vlastní autodopravy dovézt.

Dalix, s.r.o.

Společnost DALIX, s.r.o. působící na českém trhu od roku 1994 zastupuje významné zahraniční společnosti v oblasti příslušenství motorových vozidel a dodává jejich produkty – autolednice, měniče, vybavení mobilních kuchyní od společnosti Dometic - WAECO (Švédsko/Německo),  off road autolednice ENGEL od společnosti SAWAFUJI - koncern HONDA (Japonsko/Austrálie),  speciální elektroniku MASTERVOLT, jako jsou měniče, nabíječky, kombinované zdroje, atd. (Holandsko), dále teplovodní výměníky a radiátory KALORI (Francie). Společnost DALIX, s.r.o. je rovněž dodavatelem nezávislých topení DEFA (elektrický systém) a Eberspächer (naftová a benzinová teplovodní a teplovzdušná topení) .

 

Partneři

SUNOCO – olejářský partner akce

Firma Sunoco motor oil nabízí oleje a maziva pro automobilový průmysl. Je vyhlášenou značkou díky špičkové kvalitě za přijatelnou cenu. Sunoco je čtvrtý největší zpracovatel ropy na základové oleje pro automobilová a průmyslová maziva v USA. Díky více než 100-leté zkušenosti v tomto oboru má stále prioritu proces zlepšování technologií a výrobků.

HS AUTOMOBIL

Jediný oficiální dealer Toyota na Vysočině se sídlem v Jihlavě a nově i v Havlíčkově Brodě.

J+M autodíly

J + M autodíly nabízí kvalitní zázemí ryze české společnosti, která se řadí mezi nejvýznamnější distributory autodílů v Čechách.

AUTO ROZKOŠ – Mitsubishi, SsangYong a MG

Jsme jediný autorizovaný prodejce a servis značek MITSUBISHI, SsangYong a nově i MG. Najdete nás na ulici Znojemské v Jihlavě. Nabízíme Vám osobní přístup, školený servis, komplexní finanční a pojišťovací služby.

Brother International CZ + Mitech s.r.o.

Brother International CZ nabízí ucelený sortiment kancelářských produktů, kde dominantní postavení mají inkoustová multifunkční řešení, laserové/LED tiskárny a multifunkční zařízení.

CAROX+

Společnost CAROX+ s.r.o. se zabývá vývojem, výrobou, prodejem a servisem stylových malých karavanů, které si získávají stále větší oblibu mezi příznivci karavaningu a outdooru jak v České republice, tak i v zahraničí. Historie výroby těchto malých karavanů sahá ve světě až do roku 1930.

EKOS

EKOS, výrobní družstvo jsme založili v roce 1991. Naše základní činnosti od samého počátku jsou stavební výroba, zámečnictví/kovovýroba a autodoprava. V roce 2007 jsme naše služby pro Vás rozšířili o projekční práce. V této době družstvo změnilo své majitele, kteří vedou společnost až do současnosti jako rodinnou firmu.

JEŽEK

Jihlavský pivovar dnes patří ryze české pivovarnické společnosti Pivovary Lobkowicz. V létě 2008 se pivovar vrátil k výrobě piva podle původních receptur. Pivo tak má oproti dřívějšku plnou chuť a tmavší barvu a při jeho výrobě se používá tradiční humnový slad. Jedenáctistupňový Ježek se vrací na pozici, kterou zaujímal před lety – je to poctivě vařené pivo za dobrou cenu.

Jiprint

OFFSETOVÝ TISK: knihy, časopisy, noviny, prospekty, letáky, skládačky, desky, plakáty, formuláře, vizitky, bloky, vstupenky
DIGITÁLNÍ TISK: kalendáře, letáky, vstupenky, brožůry, formuláře, samolepky, vizitky
DOKONČOVACÍ PRÁCE: laminace,výsek a perforace, vazba V1 a V2, UV lak, falcování, lepení, distribuce a logistika

Beauty Sallon MOSS

Kadeřnictví – prodlužování vlasů technologii NanoTape, barvení, balayage, proměny.
Kosmetika – Permanentní make-up – mikroblading obočí.

elBooker

Firma elBooker se zabývá vývojem a outsourcingem software, primárně platebními a rezervačními systémy. Firma působí na českém trhu od roku 2011. Dodává služby podnikům všech velikostí z různých segmentů trhu.

MT audio

Tvorba reklamních spotů, zvukových upoutávek, čtených komentářů, ozvučení videa, editace hudby a jiné. Přes 20 let zkušeností v nejúspěšnějším rádiu na Vysočině.

Robinson

Největší zábavní park na Vysočině. Na ploše 2500 m2 najdeš desítky originálních atrakcí, všechny jsou přístupné dětem i dospělým. Součástí parku je restaurace i komfortní zázemí pro lenošení.

ProgressRescue

Nabízíme školení a poradenství v oblasti výuky první pomoci. Jsme firma, která se zabývá problematikou první pomoci, bezpečnosti a taktikou zvládání krizových a mimořádných situací. Naučíme Vás správně poskytnout první pomoc v život ohrožujících stavech. Naučíme Vás chování v nebezpečných situacích.

Reklamní plachty

Venkovní reklama začíná u nás! Již více než 10 let vyrábíme a montujeme reklamní PVC plachty a bannery. V České republice patříme mezi největší výrobce velkoplošné reklamy. Jako jedni z mála dodavatelů nabízíme svým zákazníkům reklamní plachty a bannery, ale také velkoplošný tisk na samolepicí a papírové materiály prostřednictvím přehledného e-shopu a CRM systému.

 

Mediální partneři 

 

Český rozhlas VYSOČINA

Český rozhlas Vysočina je stanice Českého rozhlasu pro území kraje Vysočina. Vysíláme aktuální zpravodajství a publicistiku, dopravní zpravodajství a k tomu české písničky, které si zazpíváte.

Jihlavské listy

Jihlavské listy, jsou nejstarší české noviny, vychází již 123 let. Přináší Vám v úterý pátek aktuální zpravodajství z celého kraje Vysočina. Vydává je Parola spol. s r.o., která je také vydavatelem Novin Jihlavské radnice, Třebíčských a Žďárských novin.

Televize i-Vysočina

Zpravodajství z Vysočiny, zpravodajský portál pro Vysočinu, informační televizní portál pro Vysočinu, televizní vysílání, televize pro Vysočinu, praktické informace, zábava a bezplatná inzerce.

 

Loga sponzorů [logo-panel.jpg]